Főoldal

Kereskedelmi asszisztens

A Karintia Kft vasvári irodájába kereskedelmi asszisztenst keresünk

Feladatok

- logisztikai feladatok elvégzése,fuvarszervezés

- beszállítói számlák ellenőrzése, vevői számlák kiállítása

- folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal

- üzletágvezető munkájának a támogatása

Elvárások

- minimum középfokú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség

- precíz munkavégzés

- agilis, terhelhető személyiség

- felhasználó szintű számítógép ismeret

- B kategóriás jogosívány

Előnyt jelent

- a fent említett feladatokban szerzett gyakorlat

- középfokú német vagy angol nyelvtudás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az info@karintia.hu e-mail címre!

Vetőmag fajtakínálat Szója fajtakínálatunk 2020 Cégbemutatkozó letöltése Megrendelőlap letöltése

hírlevél feliratkozás

Amennyiben nem kíván hír-
levelet kapni, iratkozzon le.

videógaléria

További videók megtekintése

programajánló

karrierlehetőségek

Kereskedelmi asszisztens A Karintia Kft vasvári irodájába kereskedelmi asszisztenst keresünk